بارندگی در همدان تا دو روز آینده ادامه دارد

پیش بینی وضعیت آب و هوای همدان | خبر فارسی

با بارش های شدید باران در دو روز گذشته سیلاب در سرخه جاری شد. . کرج-ایرنا- مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که طی 2 روز آینده وزش باد شدید و کاهش دما پیش همراه با وزش باد و رعد و برق در اکثر نقاط استان از اواخر وقت امشب و ادامه آن تا روز جمعه خبر داد. . هوای استان چهارمحال و بختیاری در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.

ایرنا - بارش باران در همدان ادامه دارد

28 آوريل 2018 همدان - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: سامانه بارشی که از روز آینده نیمه ابری در برخی از نقاط افزایش ابر، همراه با بارش باران و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود. وی ادامه داد: سامانه بارشی تا اواخر روز دوشنبه به ویژه در بعد از ظهر و شب ها فعال در نقاط مختلف این استان است. گام بزرگ دو کره در مسیر صلح.

همدان - هواشناسی

www.accuweather.com/fa/ir/hamedan/208760/daily-weather-forecast/208760

همدان آب و هوای 25 روزه - پیشبینی AccuWeather برای همدان ایران (FA)

همدان Daily Weather همدان, ایران. 10° احساس واقعی® 12° 5 ساعت آینده روز. 21° بالا احساس واقعی® 23° بارش 85%. رگبار. باد از; جنوب- جنوب غربی 9 حداکثر شاخص اشعه ماوراء بنفش: 6 (بالا); رعد و برق: 29%; بارش: 4 میلی‌متر; باران: 4 میلی‌متر 

سازمان هواشناسی

کرمانشاه،‌ایلام، همدان، مرکزی، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی بارندگی‌ها تا چهارشنبه ادامه دارد/ سامانه جدید بارشی هم در راه است. مهر نوشت: سازمان هواشناسی اعلام کرد طی امروز و فردا بارندگی در اغلب نقاط کشور ادامه خواهد خاک و کاهش کیفیت هوا در در برخی نقاط جنوب غربی، غرب و جنوب در دو روز آینده خبر داد.

وزش باد شدید در همدان ادامه دارد احتمال بارندگی در روزهای آینده - خبرگزاری ...

1 نوامبر 2016 همدان- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان بابیان اینکه وزش باد شدید در همدان تا اواخر روز چهارشنبه ادامه دارد، گفت: طی روزهای آینده سامانه بارشی به 

ادامه بارندگی و کاهش دما در همدان - ایسنا

3 آوريل 2017 پیرتاج‌همدانی با بیان اینکه طی دو روز آینده شاهد کاهش دما در سطح استان خواهیم بود، اعلام کرد: احتمال به زیر صفر رسیدن دمای استان و سرمازدگی باغات نیز وجود دارد. که میزان بارش باران در همدان 4 میلیمتر و در سایر شهرستان‌ها بین 2 تا 

بارش برف و باران تا اواخر امشب در همدان ادامه دارد - اخبار تسنیم - Tasnim

7 دسامبر 2017 بارش برف و باران تا اواخر امشب در همدان ادامه دارد در 24 ساعت آینده آسمان استان همدان نیمه‌ابری تا تمام ابری همراه با بارش‌برف و باران و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود. مسئول مرکز پیش بینی و هواشناسی همدان به بارش‌های روز گذشته در استان همدان وی با اشاره به اینکه دو راهدارخانه در شهرستان تویسرکان فعال است، گفت: 

تداوم بارش باران پاییزی در همدان تا اواخر امشب+مصاحبه

7 دسامبر 2017 بارش برف و باران پاییزی در استان همدان تا اواخر امشب ادامه دارد. موضوعات: شبکه یک; |; شبکه دو; |; شبکه سه; |; شبکه چهار; |; شبکه پنج استان تا ۲۴ساعت آینده نیمه ابری تا تمام ابری گاهی همراه با برف و باران و گاهی وزش باد پیش بینی می شود. در استان ۶ تا ۸ درجه سرد تر می شود و این کاهش دما تا روز دوشنبه ادامه دارد.


پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان
منبع این نوشته : منبع
همدان ,نقاط ,استان ,هواشناسی ,ایرنا ,بارش ,سامانه بارشی ,بارش باران